Stravování v okolí

Naše chalupa má k dispozici kuchyňku s plynovým sporákem, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Stravování z naší strany bohužel nezajišťujeme.

Bukovská hospůdka

K možnosti  stravování  a občerstvení se nabízí blízká Bukovská hospůdka na návsi v závislosti na aktuální otevírací době.

Restaurace Jaro

Nejbližší restaurace se nachází ve Věšíně, a to Restaurace Jaro. Pochutnat si můžete na výborné pizze, ale i klasickém menu složeném z masitých i vegetariánských pokrmů. Často je k dispozici i točená pravá Malinovka nebo Kofola. Pěšky jste tam za 20 minut a můžete si tak dopřát třeba i vychlazené pivo.

Na klobásu nebo steak do Míšova

Blízko Věšína, asi 10 minut cesty autem, je vyhlášený „grill Míšov„, kde si můžete dát specialitky z grilu nebo udírny. Pokud je hezky, může tu být rušno díky zastávce kolemjedoucích motorkářů a hladových turistů. Pro nemasožravce se najde i klasika v podobě nakládaného hermelínu. 

Rychlovka v nepomucké hospůdce

V Nepomuku (2 km) je příjemná malá hospůdka s posezením Cykloklub Brdy Nepál, kde si můžete pochutnat na minutkách typu smažák a hranolky, tlačenka, bramborák, hermelín na grilu nebo nakládaný, utopenec aj. Většinou záleží na aktuální nabídce a sezóně.

Rožmitál nabízí hned několik možností stravování

Velmi oblíbenou na obědy či večeře je v Rožmitále Hospůdka U Pavla, restaurace Romance s výhledem na vodní hladinu Podzámeckého rybníka, dále pak Zámecká hospoda poblíž zámku a náměstí s historickou atmosférou, restaurace Slavie, nebo třeba restaurace U Stadionu. Pro mlsné jazýčky se najde v Rožmitále i cukrárna Kačenčiny dobroty nebo cukrárna Nostalgie u supermarketu Norma.

A protože máte v chaloupce kuchyňku, můžete vařit i „doma“.

Nakoupit si můžete ve Věšíně (2 km) v prodejna COOP, která je malá, ale zpravidla tam najdete od každého něco. V Rožmitále p. Tř. (5 km) můžete navštívit supermarket Norma, jejíž součástí je i masna, dále je zde však spousta menších obchodů, večerek i uzenářství. Pokud budete mít cestu do Příbrami, tam už najdete Tesco, Lidl, Albert i Penny. Případně v Březnici je Penny a Norma.